Полиця надставка 2-рівнева (відкрита) з неіржавкої сталі, призначена для зручного зберігання важливого інвентарю, сипких продуктів, посуду та іншого. Цей виріб може бути змонтований зі столом виробничим, що полегшує швидкий початок використання меблів. Виготовляємо полиці надставки 1-но, 2-х, 3-рівневі.
Габарити стандартного виробу: довжина від 500-2000 мм. Ширина 300-400 мм. Висота залежить від кількості рівнів. Замовити прорахунок або дізнатися всю детальну інформацію ви можете зв'язавшись із нами телефоном, (Контакти) а також надіславши запит на нашу пошту neutrallider-m@ukr.net
Габарити стандартного виробу: довжина від 500-2000 мм. Ширина 300-400 мм. Висота залежить від кількості рівнів. Замовити прорахунок або дізнатися всю детальну інформацію ви можете зв'язавшись із нами телефоном, (Контакти) а також надіславши запит на нашу пошту neutrallider-m@ukr.net
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | полиця |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Характеристики | |
| Марка стали | AISI 430 |
| Кол-во полок | 2 |
| Матеріал полиці | Нержавіюча сталь |
| Відчинки для міцнішого | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴
