Виробничий стіл без борта з двома полицями, виготовляється в широкому асортименті розмірів і є найуніверсальнішим типом обладнання на вашій кухні ресторану, кафе, бару, їдалень і фаст-фуду. Стіл має стійку стільцю, посилену вологостійким ДСП. Каркас із нержавіючої труби 30х30х1,0мм.
Додатково може комплектуватися двома полицями, полицею надставкою, отворами для збору відходів,ваннами мийними.
Можливі габарити столів: довжина від 500 до 2000 мм. Ширина виробу від 500 до 700 мм. Стандартна висота 850мм.
Придбати стіл із нержавіючої сталі з доставкою по всій Україні ви можете у виробника "Food-Lider". Виготовляємо професійні меблі для вашого бізнесу!
Зв'язатися з нами, дізнатися наявність та термін виготовлення , ви можете за телефоном: Контакти.
Наша пошта: neutrallider-m@ukr.net.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Острівний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Полиця під стільницею | 2 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
| Характеристики | |
| Марка стали | AISI 201 |
| Борт | Ні. |
| Вінт опори | Регулювані на висоті |
| Користувацькі характеристики | |
| Підсилення | ДСП 16м Волога |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴
