Стелаж виробничий з нержавіючої сталі із загальними габаритами 600х300х1800, призначений для зберігання інвентарю, посуду та продуктів для підприємств громадського харчування, складів, цехів. Виготовляємо обладнання на замовлення по всій Україні, за стандартними та індивідуальними розмірами. Терміни виготовлення залежать від складності та кількості стелажів. А також від загальної завантаженості виробництва.
Купити Стелаж виробничий з нержавіючої сталі, дізнатися ціну та додаткову інформацію ви можете, зв'язавшись з нами за вказаними телефонами, або надіславши запит на пошту, neutrallider-m@ukr.net.
Купити Стелаж виробничий з нержавіючої сталі, дізнатися ціну та додаткову інформацію ви можете, зв'язавшись з нами за вказаними телефонами, або надіславши запит на пошту, neutrallider-m@ukr.net.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 320 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Характеристики | |
| Марка стали | AISI 430 |
| Матеріал каркаса | Нержавіюча сталь |
| Підсилення | Центральна траверса |
| Вінт опори | Регулювані на висоті |
| Країна Виробник | Україна |
| Каркас | 30х30х1мм |
| Кол-во полок | 4 |
| Товщина полиці (матеріалу) | 0,8 мм |
| Загальне навантаження | 320-350кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 500, 600, 700 |
| Висота | 850 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 180 ₴
