Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | полиця |
| Тип полиці | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кол-во полок | 1 |
| Марка стали | AISI 430 |
| Матеріал полиці | Нержавіюча сталь |
| Відчинки для міцнішого | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴
