Полиця навісна 2-рівнева (відкрита) з неіржавкої сталі, призначена для зручного зберігання важливого інвентарю, сипких продуктів, посуду та іншого. Виготовляємо полиці 1-го, 2-х, 3-рівневі.
Габарити стандартного виробу: довжина від 500-2000 мм. Ширина 300-400 мм. Висота залежить від кількості рівнів. Замовити прорахунок або дізнатися всю детальну інформацію ви можете зв'язавшись із нами телефоном, (Контакти) а також надіславши запит на нашу пошту neutrallider-m@ukr.net
Габарити стандартного виробу: довжина від 500-2000 мм. Ширина 300-400 мм. Висота залежить від кількості рівнів. Замовити прорахунок або дізнатися всю детальну інформацію ви можете зв'язавшись із нами телефоном, (Контакти) а також надіславши запит на нашу пошту neutrallider-m@ukr.net
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | полиця |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Долина | 2000 мм |
| Кол-во полок | 2 |
| Марка стали | AISI 430 |
| Матеріал полиці | Нержавіюча сталь |
| Відчинки для міцнішого | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 635 ₴
